Jak zmienić swoje wzorce pieniądza i zacząć spełniać swoje marzenia…

Poznaj jeden ze sposobów na realizację marzeń

Dlaczego pieniądze, dobrobyt są postrzegane jako ważne?

Ponieważ na poziomie naszej fizyczności przynoszą nam określoną formę wolności.
Ten kto ma pieniądze, może zatrudnić kogoś, kto za niego będzie wykonywał część obowiązków, by w zamian za to mieć więcej wolnego czasu.

Tę wolność, wolny czas można sensownie wykorzystać, np. szkoląc się, oddając dodatkowym zajęciom lub po prostu robiąc to, co nam sprawia frajdę. Można zatrudnić nianię, która zatroszczy się o potomstwo, by żona mogła dzielić wolny czas z mężem.
Zapewniając sobie wolny czas, stykamy się z innymi kręgami osób, a przez to nawiązujemy nowe kontakty, również zawodowe.

Można również regularnie uprawiać sport, korzystać z uroków natury, odwiedzać SPA, by utrzymać się w dobrej formie i zapobiegać chorobom.

Dobrobyt nie jest czynnikiem poprawiającym naszą moralność, bywa odwrotnie, możemy stracić kontrolę nad sobą. Pieniądze dają jednak wolność i możliwość robienia tego, na co zawsze miało się ochotę.
Ja osobiście uwielbiam odkrywać i badać tajemnice. Pieniądze dają mi możliwość podróżowania, poznawania nieznanego, pozwalają także moim bliskim na udział w tych działaniach. Taki stan oznacza, że nie mam szefa czy przełożonego, który działa mi na nerwy. Stać nas również na posyłanie dzieci do prywatnych szkół, co traktuje jako przywilej, mogę również zbudować dom zgodnie z wymogami ekologii i w lepszym miejscu.

Te przywileje są możliwe do osiągnięcia w większości przypadków wówczas, gdy ma się pieniądze.

Kształtuję swoje życie tak jak chcę. To już coś, prawda?
Książka za milon Euro!- Jan Van Helsing

Musisz mieć marzenia,
Bo jeśli nie masz marzeń,
To jak zamierzasz je zrealizować?

"Happy Talk" - Richard Rodgers i Oscar Hammerstein

Poznaj jeden ze sposobów na realizację marzeń.
Zapraszamy na spotkanie w Warszawie.
Kontakt: +48 22851 1761

Comments are closed.