Konferencje, turnusy

creek-731483_1280

SYNERGIA CIAŁA i DUCHA - turnus 4 dniowy 25-28 sierpień 2016r.

Zapraszamy do Hotelu Kazimierski *** SPA & Wellness

Koszt: 950 zł

Niektórzy ludzie tryskają zdrowiem i energią, wspaniale układa się ich życie uczuciowe i odnoszą sukcesy zawodowe. Są spokojni a jednocześnie odważnie i bez lęku kroczą naprzód. Jak oni to robią? Skąd czerpią energię, siłę i optymizm? 

Skupianie się tyko na potrzebach ciała a odseparowanie ducha spowodowało wypalenie i pustkę, nie wiemy kim jesteśmy. Poszukujemy sensu życia, coraz to nowych wrażeń aby zabić nudę i frustrację. Przestały nas cieszyć i drobne i duże rzeczy, nowy samochód ok, ale na chwilę, kolejny urlop super! ale po powrocie to samo: apatia, rozdrażnienie, brak chęci i motywacji do życia. Występują depresje i różnego rodzaju stany apatyczne, ponieważ nie ma na tyle ideałów, za którymi można by było podążać. Zmagamy się z codziennymi sprawami, jesteśmy wycieńczeni, przepracowani, wypaleni zawodowo bo nie znajdujemy wsparcia w energiach od ducha.

Czy coś z tym można  zrobić, coś zmieć aby cieszyło nas życie i wielkie rzeczy i małe, abyśmy doceniali piękno w sobie i w naszych bliskich, abyśmy budzili się radośni, uśmiechnieci i z niecierpliwością czekali na rozpoczynający się dzień?

To jest moment dobry, aby wniknąć do swojego wnętrza i znaleźć inspirację od własnego ducha, odbudować połączenie z ciałem, przemodelować dotychczasowy styl życia, nie najlepszy dla naszego ciała.

Czy my w ogóle zastanawiamy się czym jest nasze ciało i jakie ma potrzeby? Czy na co dzień mamy z nim łączność, czy odczytujemy sygnały, które pojawiają się przed chorobą, czy nasze myślenie wpływa na stan naszego zdrowia i samopoczucie?

Na szczęście coraz częściej spotyka się osoby, które chcą poznać potrzeby swojego ciała nie tylko celem zaspokojenia i pasowania do aktualnych trendów ale wiedzy i zrozumienia dla jego możliwości i potencjału.

Najbardziej popularnym sposobem dbania o ciało i dobre samopoczucie jest aktywność fizyczna i właściwy sposób odżywiania. Zmiana stylu życia i nawyków żywieniowych pomoże osiągnąć i utrzymać harmonijną sylwetkę czy zmniejszyć ryzyko zapadania na wiele chorób ale czy takie jednostronne działanie zapewni nam spokój, radość i pozwoli na całościowe zrozumienie siebie?

Turnus na który zapraszamy pokaże Państwu nowe przestrzenie duchowe w Was samych, wpływ jaki mają one na codzienne życie, na wasze wybory, zachowania. Pomoże rozpoznać nawyki, programy i schematy według których działacie oraz sposoby jak je zmienić. Pozwoli na kontakt nie tylko z ciałem ale też połączenie z duchem, który został odsunięty i zapomniany. Scalenie obszarów cielesnych i duchowych oraz rozpoznanie działań umysłu pozwali na uwolnienie się od dotychczasowych schematów, połączenie wszystkich odrębnych aspektów  i obranie nowych ścieżek zachowując właściwą  ciszę i równowagę.

A wszystko to odbędzie się w pięknym zacisznym miejscu…

Na zboczu Góry Zamkowej, z niesamowitym widokiem na Kazimierz Dolny, tuż nad Wisłą, Hotel Kazimierski *** SPA & Wellness.

Hotel Kazimierski Zdrój to miejsce na Lubelszczyźnie wyjątkowe. Dla tych, którzy poszukują wyjątkowej przestrzeni, odpoczynku, inspiracji, przemiany, odmiany. Hotel Kazimierski Zdrój powstał z dobrych, pozytywnych emocji, pragnienia tworzenia, dawania szczęścia, promowania mało dziś popularnego nurtu troski o ciało i duszę jako jedności, co, wierzymy, zapewnia długoletnie, energetyczne życie.

Odkryj piękno całego regionu lubelskiego: Janowiec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Puławy, Sandomierz…

Jeśli jest w Tobie pragnienie równowagi, harmonii, powrotu do pierwotnej jedności ciała i ducha być może uda Ci się ją odnaleźć tutaj, gdyż właśnie po to powstało to miejsce. Jeśli jest w Tobie pragnienie, oznacza to, że musisz poszukać źródła…

Jeżeli jest…

Jeśli jest w Tobie pragnienie, oznacza to, że musisz poszukać źródła… Dla poszukiwaczy i marzycieli. Z tęsknoty za równowagą ducha i ciała, z pasji tworzenia.

Zapraszamy do unikalnego miejsca  na 4 dniowy turnus SYNERGIA CIAŁA i DUCHA

Tematyka:

 • świat energetyczny a świat rzeczywisty,
 • kim jesteś, skąd pochodzisz, jak postrzegasz rzeczywistość,
 • programy warunkujące: identyfikacja i metody usuwania,
 • umysł i wytwory umysłu-co nam pomaga a co szkodzi?
 • wpływ myśli na kondycję ciała,
 • zapisy w ciele-rozpoznanie i uwalnianie,
 • duch - co to jest? i jak go rozpoznać,
 • harmonia a dysharmonia,
 • narzędzia do zmiany, tworzenie rzeczywistości,
 • przeszłość, teraźniejszość, przyszłość-gdzie tworzyć i planować?
 • świadomość i zrozumienie,
 • świadome i nieświadome wybory.

Dodatkowo możliwość skorzystania z energetycznego zabiegu oczyszczającego, podczas którego następuje przesunięcie do innego punktu świadomości, zmiana  perspektywy problemów związanych z ciałem  i z umysłem oraz większy wgląd wewnętrzny i zrozumienie przyczyny zaistnienia danej sytuacji/problemu, w konsekwencji następuje stworzenie nowej przestrzeni życiowej umożliwiającej "start w nowe".

Pakiet ten stworzyliśmy dla osób, które mają ochotę schować się w cichej scenerii Kazimierza Dolnego nad samym brzegiem Wisły, by pobyć blisko natury odzyskać siły witalne ciała i ducha.

Zapewniamy:

 • noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju z widokiem na Kazimierz Dolny, las lub Wisłę,
 • posiłki w restauracji według specjalnego menu, ze specjałami kuchni SPA & Wellness,
 • gimnastyka poranna prowadzona pod okiem instruktora rekreacji ruchowej,
 • Nordic Walking z instruktorem rekreacji ruchowej po ścieżkach Janowieckiej Góry Zamkowej  z przepięknymi widokami na rozlewisko Wisły i Kazimierz Dolny,
 • aqua- aerobik w hotelowym basenie z hydromasażami,
 • nieograniczone korzystanie z  basenu z hydromasażami i strefy relaxu /wypoczywalni/ SPA,
 • nielimitowane korzystanie z sauny fińskiej z aromaterapią,
 • dostęp do sali fitness,
 • seans na słonecznej łące,
 • szlafroki i ręczniki w pokojach hotelowych,
 • parking,
 • nieograniczony dostęp do Internetu – WiFi.

Dodatkowo oferujemy  15% rabaty na zabiegi SPA: kąpiele, masaże, zabiegi na twarz i ciało, peelingi oferowane przez SPA & Wellness Kazimierski Zdrój.

Zastanawiasz się teraz pewnie co możesz zyskać będąc Uczestnikiem turnusu Synergii Ciała i Ducha? Zyskasz świadomość ciała i połączenie z duchem oraz zrozumiesz jak umysł wpływa na twoje decyzje i życiowe wybory. Zaczniesz wreszcie żyć i podejmować decyzje  świadomie pozostając w równowadze, pozwolisz ciału na wypoczynek i regenerację w ciszy i komforcie jakiego potrzebuje,  z dobrą, zdrową kuchnią, aktywnością, relaksem potrzebnym dla zharmonizowania  ciała i wyciszenia  umysłu.

Zapraszamy

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Serdecznie zapraszamy do składnia rezerwacji pod nr tel.: +48 22 851 1761 lub na adres e-mail: synergia@synergia.edu.pl