Synergia Biznesu

W naszej działalności szkoleniowo-doradczej dążymy do  uzyskania efektu synergii, który  przekłada się na rozwój własny i współpracę pracowników, usprawnienie organizacji wewnętrznej i zewnętrznej, obniżenie kosztów niektórych działań i zwiększenie zysków naszych Klientów.

Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, specjalistów i ekspertów poszczególnych dziedzin o wysokiej etyce biznesowej. Stawiamy na pracę zespołową, wymianę doświadczeń, podział obowiązków i efektywne zarządzanie grupą.

Zakres oferowanych usług dostosowujemy zgodnie z wytycznymi do niezbędnych i funkcjonalnych potrzeb Każdego Klienta.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu Systemów Zarządzania, BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska, kursy menadżerskie, warsztaty komunikacji i technik sprzedaży.

Organizujemy warsztaty przedsiębiorczości, których podstawą jest  rozwój własny prowadzący do usprawnienia funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Warsztaty zebrane są w 3 cykle zawierające 15 autonomicznych jednostek tematycznych, które mogą być  traktowane indywidualnie, bądź, w zależności od potrzeb, agregowane w zestawy obejmujące kilka jednostek. Wszystkie cykle tworzą SYNERGIĘ ROZWOJU w życiu i w biznesie -tryptyk przedsiębiorczości odzwierciedlający rozwój człowieka od fazy rozpoznawania samego siebie poprzez nawiązywanie ze sobą pozytywnego kontaktu aż do fazy realizacji własnych marzeń.

Zapraszamy do współpracy.

 

home-paralax